Akik már részt vettek a programban

Iskolák, intézmények, cégek,
akik részt vettek a Budapest Film Zrt. ifjúsági programjaiban

Ady Endre Gimnázium
Albertfalvi Don Bosco Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Alternatív Közgazdasági Gimnázium
Amerikai Alapítványi Iskola
Az Élet Menete Alapítvány
Áldás Utcai Általános Iskola
Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Baross Gábor Általános Iskola
Batsányi János Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű  Tagintézménye – Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola
Batthyány Kázmér Gimnázium
Batthyány Lajos Általános Iskola
BEM6
Berzeviczy Gergely Közgazdasági és Kéttannyelvű Külkereskedelmi Szakközépiskola és Gimnázium
Berzsenyi Dániel Gimnázium
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
BGSZC Belvárosi Gazdasági Szakgimnáziuma
BGSZC Mechatronikai Szakközépiskolája
BGSZC Széchenyi István Kereskedelmi Szakközépiskolája
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
Bicskei Petőfi Művelődési Központ – Ifjúsági filmklub
BKI Alapítvány, Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
BME Két Tanítási Nyelvű Gimnázium
BMSZC Pataky István Híradásipari és Informatikai Szakközépiskolája
BMSZC Verebély László Szakközépiskolája és Szakiskolája
BVHSzC Dobos C. József Szakképző Iskolája
BVHSZC Giorgio Perlasca Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépsikolája
Bokréta Lakásotthon és Gyermekotthonok Központja
Bolyai János Általános Iskola
Bolyai János Műszaki Szakközépiskola
Bókay-kert Nyári Napközis Tábor
Britannica International School
Bródy Imre Gimnázium
Budai Középiskola
Budai Nagy Antal Gimnázium
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzata
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Budapesti Francia Líceum Alapítvány
Budavári Önkormányzat
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
Burattino Általános és Szakképző Iskola, Gyermekotthon
BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
Corvin Mátyás Gimnázium és Szakközépiskola
Csata Utcai Általános Iskola
Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
Deák Téri Evangélikus Gimnázium
Dinamo Star SE
Dózsa György Gimnázium és Táncművészeti Szakközépiskola
Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Egressy Gábor Kéttanítási Nyelvű Szakközépiskola
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium
ELTE ÁJK
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium
Eötvös József Általános Iskola
Eötvös Loránd Általános Iskola
Erkel Ferenc Általános Iskola
Evangélikus Általános Iskola
Facultas Humán Gimnázium
Fóti Szabad Waldorf Iskola
Fővárosi Gyermekvédelmi Szakszolgálat Befogadó Otthonok
Friedrich Schiller Gimnázium
Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola
Gárdonyi Géza Általános Iskola
GéS Alapítványi Gimnázium és Szakképző Iskola
Goethe Intézet
Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium
Gyerekbirodalom Óvoda
Gyermekbárka
Gyermekház Általános Iskola
Gyermekvasutasokért Alapítvány
Gyurkovics Tibor Általános Iskola
Halassy Olivér Német Tagozatos Általános Iskola
Harsányi János Szakközépiskola és Szakiskola
Hegedűs Géza Általános Iskola
Hermann Ottó Általános Iskola
Hild József Általános Iskola
Hunfalvy János Fővárosi Gyakorló, Kéttannyelvű Külkereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola
Hungária Általános Iskola és Kollégium
Illyés Gyula Gimnázium
Jaschik Álmos Művészeti Szakközépiskola
Jégkert Sportegyesület
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola
Józsefváros Közösségeiért Nonprofit Zrt.
Julianna Református Iskola
Karinthy Frigyes Két Tanítási Nyelvű Gimnázium
Károlyi Mihály Gimnázium
Kazinczy Ferenc ÉKP Általános Iskola
Kelta Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola
Kesztyűgyár Közösségi Ház
Kincskereső Iskola
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola
Kispesti Kós Károly Általános Iskola
Kispesti Vass Lajos Általános Iskola
Kispesti Waldorf Általános Iskola
Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
KLIK VIII. Tankerülete
Kontyfa Középiskola és Általános Iskola
Kopint-Datorg Szakközépiskola
Kossuth Lajos Általános Iskola
Kosztolányi Dezső Általános Iskola
Kosztolányi Dezső Gimnázium
Kós Károly Általános Iskola
Kölcsey Ferenc Gimnázium
Közgazdasági Politechnikum
Kürt Alapítvány Gimnázium
Lakatos Menyhért Általános Iskola
Lauder Javne Zsidó Közösségi Iskola
Lázár Ervin Általános Iskola
Lázár Vilmos Általános Iskola
Leövey Klára Gimnázium
LFZE
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola
Mosoly Család és Gyermekjóléti Szolgálat
Montágh Imre Általános Iskola
Móra Ferenc Általános Iskola
Móricz Zsigmond Gimnázium
Munkácsy Mihály Általános Iskola
Nagymarosi Gyermekekért Alapítvány
Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola
Németh László Általános Iskola
Nikola Tesla Szerb Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Novus Gimnázium
Nyári napközis tábor
Osztrák-Magyar Európaiskola
Óbudai Árpád Gimnázium
Óbudai Waldorf Iskola
Öveges József Szakközépiskola és Szakiskola
Palotás Gábor Általános Iskola
Patrona Hungariae Gimnázium
Para-fitt SE
Páduai Szent Antal Iskola
Pesthidegkúti Waldorf Iskola
Pesti Barnabás Élelmiszeripari Szakközépiskola és Szakiskola
Petőfi Sándor Gimnázium
Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakközépiskola
Premontrei Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola
Prizma Általános Iskola
Prohászka Ottokár Gimnázium
PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
Rákoscsabai Baptista Gyülekezet Virágoskert ÉNO
Sashalmi Waldorf Iskola
Scheiber Sándor Gimnázium és Általános Iskola
Schulek Frigyes Építőipari Szakközépiskola
Segítő Angyalok Alapítvány
Segítő Kéz Szociális Alapszolgáltató Intézmény
SEK Budapest International School
Sors Bona Alapítvány, Zrínyi Miklós Gimnázium
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola Tagintézménye
Sylvester János Református Gimnázium
Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium
Százszorszép Óvoda
Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium
Szent Angéla Általános Iskola
Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Szent Imre Gimnázium
Szent István Gimnázium
Szent István Közgazdasági Szakközépiskola
Szent László Általános Iskola
Szent László Gimnázium
Szent László Kórház
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola
Szent Margit Gimnázium
Szent Mór Iskolaközpont
Szerb Antal Gimnázium
Széchenyi István Általános Iskola
Sziget Gyermekotthon
Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Szinyei Merse Pál Gimnázium
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Taksony Vezér Általános Iskola
Talento-Ház Alapítványi Általános Iskola
Tamási Áron Gimnázium
Tandem Alapítványi Gimnázium
Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola
Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Teleki Blanka Gimnázium
Telepy Károly Testnevelési Általános Iskola és Gimnázium
Than Károly Ökoiskola
Tigra
Tomori Pál Általános Iskola
Tüskevár Iskola
Ungarndeutsches Kultur- und Informationszentrum
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola
Újbudai Bocskai István Általános Iskola
Újbudai Széchenyi István Gimnázium
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Újpesti Csokonai Általános Iskola és Gimnázium
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Újlipótvárosi Klub-Galéria
Vakáció Akció Nyári Tábor – XIII. kerület
Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola
Váci Madách Imre Gimnázium
Váci I. Géza Király Közgazdasági Szakközépiskola
Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Veres Pálné Gimnázium – Filmalap
Városmajori Gimnázium
Veres Pálné Gimnázium
VIK Középiskola
Vörösmarty Mihály Gimnázium
Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium
Wesley János Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Gimnázium
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
XI. kerületi Fidelitas
XVIII. Kerületi SOFI
XX. ker.-i Gyermekjóléti Központ
XXIII. Kerület Soroksár Önkormányzat
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola
Zimándy Ignác Általános Iskola
Zuglói Benedek Elek EGYMI